fbpx

FILMIVÕTTED

Kui ma nägin James Francis Cameroni filmi Avatar, siis minusse jäi sellest maailmast kustumatu mulje. Peale filmi vaatamist naasesin märtsikuisele Viru väljakule: pruun lumi, kurvi võtva trammi rataste kile heli ja autode müra tekitasid minus tunde, et ma tahan tagasi. Ma tahan neid 3-D prille ning minna ära. Järgmisel päeval läksin ma seda filmi uuesti vaatama.

​Ruutu10 Filmivõtted aga on teistsuguses meediumis – improviseeritud teater, mis on alati kordumatu sisuga. Ühel õhtul loodud maailma me enam naasta ei saa. Nagu restoranis tellitud õhtusöök, on suurepärane maitseelamus kohapeal, kuid kaasa võetud jahtunud ülejääk, ei taaselusta järgmisel hommikul eelmist õhtut – toit on sama, kogemus on teine.

​Kuna 20. mail toimub meie viimane Filmivõtte show, siis tahan tänada kogu korraldusmeeskonna nimel kõiki, kes osalesid meie improviseeritud filmide võtetel.

SUUR-SUUR TÄNU

Von Krahli teater ja baar
Minge vaadake nende etendusi või laske nende kokkadel end maitsva toiduga rõõmustada või kombineerige need kaks omavahel.

Jürgen Reismaa
Meie esimene “päris oma” valgustaja. Ta müüb oma mootorratast. Päris vinge ratas.

Aldur Helekivi
Jõudumööda lisame Filmivõtte show parimad hetked ka internetti. See on võimalik ainult tänu ühele mehele ja tema kaamerale. Tehke talle aplaus.

​Viimane kord teeme Filmivõtteid 20. mail Von Krahlis kell 18:00. Sel korral kehastab meie režissööri Toivo Värbu.